T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan'ın Mesajı

 

HEP BİRLİKTE, DAHA GÜZEL GÜNLERE…

Sevgili Elmadağ’lı Hemşerilerim:

İlçemiz de göreve geldiğimiz günden bugüne, Meclis Üyelerimizle, Muhtarlarımızla, tüm çalışanlarımızla, Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla ve (STK) Sivil Toplum Kuruluşlarıyla uyumlu, ahenkli bir çalışma ortamı oluşturduk.
Elmadağ halkımızın mevcut ve çözülmesi gereken öncelikli problemlerin ekip çalışması ile çözülebileceğine olan inancımız gereği araştırma, geliştirme, eğitim ve kurumsallaşma çalışmalarına önem verdik.

Hizmetlerin ve hedeflerimizin yerine getirilmesinde, mali imkanlarımız dahilin de, önceliğimizi halkımızın aciliyet içeren istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak belirleyip, hedeflerimizi projeye dönüştürüp hayata geçirmek için hızla çalışmalar gerçekleştirdik.

Biz bu yaptığımız çalışmalarla gelecek kuşaklara daha modern, çağdaş ve yaşanabilir bir Elmadağ bırakmak için gayret ettik. Bundan dolayı mesai saati kavramı olmaksızın istek ve gayretle en önemlisi de güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile halkımıza hizmet götürme felsefesini belirledik ve bu doğrultuda hareket ettik.

Belediyecilik ve şehircilik anlayışımızı, hiç kimseden bir talep gelmese dahi, doğru hizmetlerin, doğru yatırımların, doğru altyapıların ve makul şehirciliğin gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

Halkımız, insanlarımız en iyi hizmetlere layıktır, biz onlara layık oldukları hizmeti sunabilmenin mutluluğunu yaşıyor, bu vesile ile saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Gazi ŞAHİN
Elmadağ Belediye Başkanı

 

Özgeçmişi,

1962 Yılında Ankara’nın Elmadağ İlçesi Karacahasan köyünde dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesini bitirdi. Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı.
10 yıl Adalet Bakanlığı’nda memur olarak görev yaptıktan sonra,
1988-1994 yılları arasında çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında başkanlık görevi,
1994 -1999 yılları arasında Mamak Belediyesi Meclis Üyeliği,
1999-2004 ve 2004-2009 yıllarında iki dönem Mamak Belediye Başkanlığı,
2009-2014 yılları arasında Elmadağ Belediye Başkanlığı,
2014 Yerel Seçimlerinde tekrar Elmadağ Belediye Başkanı seçildi.
Evli ve 3 çocuk babası olup, İngilizce ve Arapça bilmektedir.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr